Warsztaty Filmowe na Moście
05.03.2024

Tym razem gościem na "MOŚCIE" był aktor, reżyser, scenarzysta, montażysta, operator filowy - Bartłomiej Żmuda, który poprowadził dwudniowe warsztaty dla miłośników i adeptów sztuki filmowej.

Spotkanie z tarnowską młodzieżą zaowocowało stworzeniem trzech krótkich filmów dokumentalnych poruszających temat dezintegracji społecznej i podziałów uderzających w jednostki oraz poszczególne grupy społecznej.

Kontynuacją warsztatów będzie spotkanie z reżyserem zaplanowane na początek czerwca. Tym razem uczestnicy poznają podstawy i zasady tworzenia filmów fabularnych.

Warsztaty zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie KANON we współpracy z tarnowską Młodzieżową Radą Miejską w ramach akcji "3P - Protest Przeciw Podziałom".

Projekt sfinansowano z budżetu Miasta Tarnowa